Yukarı
Atilla Mah. Halide Edip Adıvar Cd. 489 Sk. No:39 Üçyol / İZMİR

Bayrak Baskısı

"İzmir'in Bayrakçısı"

Dijital baskı son yılların en çok kullanılan baskı sistemlerinden biridir. Dijital baskı ile afiş pankart büyük ve küçük baskı işleri yapabilmekteyiz . Her yıl yenilediğimiz dijital baskı makinelerimiz ile en kısa sürede verdiğiniz toptan veya perakende işleriniz belirttiğimiz günde size teslim edilecektir. Dijital baskı ile büyük boy Atatürk posterleri özel posterler bez baskı işlerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz.


Bayrakçı izmir firması olarak 1994 yıllında bayrak flama sektörüne giren firmamız Amatörce yapılan bayrakçılığı bu güne fabrikasyon üretim şekline getirerek hızlı, kaliteli ekonomik çözümler sunmaktadır. Farklı ürün çeşitlerini farklı kalitelerde müşterinin isteği ve kullanım alanına göre tasarlayarak kullanılacak amaca göre baskı ve dikimini yapmaktayız. Tesktil makinalarında sublime tekstil baskı yaparak dijital baskı aşamasından sonra kumaşları 200 derece ısıdan geçirerek renklerin daha canlı ve kalıcı olduğu %100 tekstil baskı ile imalat yapmaktayız. Bilhassa dışarda kullanılan bayrak ve flamalar hava şartlarından etkilendiği için hava şartlarına daha çok dayanıklı rüzgar, su ve güneşten daha az etkilenen daha çok kalıcı kumaş ve boya kullanmaktayız.

Gelişen teknolojiyle beraber her yıl kendini yenileyen teknolojiye ayak uyduran dijital baskı makinaları ve otomatik dikiş makinalarının kullanıldığı bir üretim bandına sahibiz. Geniş makine parkuruna sahip firmamız bayrak tekstil makinaları ile 720x720 dpı baskı kalitemiz öncü kuruluş olmamıza vesile olan sebeplerden biridir. İşini bayrak sektörüne hakkim elemanlarımız sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadırlar. Prensiplerimizin arasında zamanında teslimat garantisi bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Sizin için seçtiğimiz bazı hizmetlerimize aşağıdan göz atabilirsiniz.