Yukarı
Atilla Mah. Halide Edip Adıvar Cd. 489 Sk. No:39 Üçyol / İZMİR

İpe Dizili Bayrak

"İzmir'in Bayrakçısı"

İpe dizili bayraklar flamalar genelde dış alanlarda kullanıldığı için hem dış şartlara daha dayanıklı olması hem de ucuz, maliyeti düşük olması sebebiyle raşel kumaştan imal edilir. Ayrıca raşel kumaştan imal edilmesinin sebebi kumaşın transparan gözenekli bir kumaş olasından dolayı baskı arka tarafa da geçtiği için çift taraftan görünür. Raşel kumaş hafif olduğu için kullanımı daha rahattır.


Raşel kumaşa baskı yapılan flamalar dışında sadece renklerden oluşan üzerinde isim, logo, marka veya ürün olmayan genelde de üçgen şeklinde ipe dizili olarak sadece renklerden oluşan branda bayrak ve flamalarda tercih edilir. Branda flama tercih edilme sebebi yüksek metrajlarda maliyeti düşürmek daha çok alanı süslemek için tercih edilir. Kurumun veya firmanın ana renklerinden oluşan brandalar hafızada yer etmiş firmanın kurumsal renklerinden oluşur. Açılışlarda mağaza dış alanında, kampanyalarda, organizasyonlar da , toplantılar da süsleme, tanıtım, dikkat çekmek için üçgen flamalar tercih edilir


Firma ve kurum dışında siyasi partiler genelde seçim dönemlerinde sokaklarda tanıtımını yapmak için ipe dizili bayraklar imal ettirebilmektedir. 30x45 cm, 40x60cm, 50x75cm, gibi standart ölçülerde dikdörtgen veya üçgen ipe dizili bayrak çeşitleri vardır. İzmir bayrak firması olarak bu konuda kurulduğumuz günden beri partilerle çalışan deneyim sahibi bir firmayız. Bayrakçı izmir wep sitemizden bize ulaşıp ipe dizili bayraklar konusunda bilgi alabilir ücretiz grafik çalışması yaptırabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Sizin için seçtiğimiz bazı hizmetlerimize aşağıdan göz atabilirsiniz.