Yukarı
Atilla Mah. Halide Edip Adıvar Cd. 489 Sk. No:39 Üçyol / İZMİR

Plaj Bayrağı İzmir

"İzmir'in Bayrakçısı"

izmir konumu itibari ile sahil kenti olmasından dolayı plaj bayrağı burada oldukça ilgi gören bir üründür. Plaj bayrağı dijital baskı tekniğiyle baskı yapılır ve renk solma yapmaz. Direkleri çelik + alüminyum karışımıdır. Alt tabanında metal ayak veya su dubası kullanılır. En uygun fiyat garantisi verdiğimiz plaj bayrağı, cafeler, restaurant, dükkanlar ve daha bir çok alanda kullanılır.


İzmir de plaj bayrak satışı ve imalatını yapan bayrak firmamız uygun fiyatlara . 1.sınıf ürün imal etmektedir. Toptan ve perakende bayrak satışımız mevcuttur. Adetli plaj bayrak alımlarında özel iskontolar yapılmaktadır renk sınırı olmadan bayrak yaptırabilirsiniz.

Ekonomik üretim ve kaliteli plaj bayrak üretimi yapan firmamız, reklamlarınızı etkin ve çekici bir hale getiriyor. Üretim departmanı birimimiz plaj bayrak yapımı ve satışı konusunda tecrübeli kalifiye elemanlardır. Bu bayrak türünün kumaş cinsi Avrupa Rashel kumaştır. Direk malzemesi alüminyum malzemeden imal edilmektedir. Çok renkli plaj bayrak baskısından grafik ve artı baskı maliyet ücreti alınmamaktadır. Plaj bayrak satışı ve imalatı ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 75x250 cm ve 75x300 cm en fazla tercih edilen plaj bayrağı çeşididir.

HİZMETLERİMİZ

Sizin için seçtiğimiz bazı hizmetlerimize aşağıdan göz atabilirsiniz.